תולעי סרט חוזרות אצל חתול מבוגרות
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
הנחות ומבצעים לחברי מועדון אקיטא
מאמרים אחרונים

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
תולעי סרט חוזרות אצל חתול מבוגרות
מחבר: ריטה
תאריך ושעה: 28/10/2013 11:00
שלום, יש לי שני חתולים - אחד בן 4 וחצי ואחד בן 12. שני החתולים מורגלים לצאת לטיולים בחוץ, וכיוון שאנחנו גרים בתל אביב ולא במושב באופן טבעי יש מלא חתולי רחוב ופיי זבל ועוד גורמי ״מחלות״ תמיד מסביב.
הצעיר יותר מצליח לא להדבק בתולעי הסרט גם כשמפספים קצת עם הקפסולות של הפרעושים ויש לו קצת פרעושים. המבוגר לעומת זאת, נדבק נורא בקלות, למרות שאנחנו מקפידים לשים לו קפסולות פעם בחודש (הקפסולות הכי חזקות שהווטרינרים המליצו: revolution). ברגע שיש ולו פרעוש אחד על גופו מיד מופיעים גם הגרגירים האופיינים - ״סומסום״ מסביב לזנב והישבן וגם על כל הרהיטים עליהם הוא יושב...

במהלך החצי שנה האחרונה הוא גם עבר תילוע, וגם קיבל שלוש פעמים זריקה נגד תולעים כטיפול מפני שהתולעים ממשיכות לחזור. אני לא יודעת אם יש קשר לגיל והיחלשות המערכת החיסונית, אבל יש לי הרגשה שזה גם לא בריא בשבילו לקבל זריקות פעם בחודש וחצי נגד תולעים.
אולי יש אמצעי טיפול ומניעה אלטרנטיביים לבעיה מהסוג הזה שאנחנו לא מכירים? הייתכן שזה הגיל ואין מה לעשות אלא רק להמשיך להזריק? ועד כמה זה באמת לא בריא לחתול לקבל זריקות כאלה? כמו כן החתול מקבל תרופה שמבוססת על הורמון נקבי לטיפול בדלקת כרונית בפה - אולי יש קשר בין הדברים? (הווטרינר שלנו אומר שלא אבל אשמח לשמוע דעות נוספות).
תודה מראש!
ריטה
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום